poradnik

Najprostszy sposób na spersonalizowanie swojego samochodu.

W dzisiejszych czasach, na drogach przepełnionych wszelkiej maści samochodami, bardzo trudno jest wyróżnić się z tłumu. Nie mniej jednak, osób, które pragnęłyby podkreślić swoja indywidualność także przez odpowiedni wygląd swojego samochodu, wciąż nie brakuje. Wachlarz rozwiązań w tej kwestii jest coraz szerszy, trzeba się jednak liczyć z iście horrendalnymi cenami niektórych modyfikacji.

tuning

Najprostszym a także jednym z najtańszych rozwiązań będzie wyposażenie naszego auta w nowe alufelgi. Koła naszego pojazdu są bowiem bezsprzecznie jednym z najwidoczniejszych jego elementów. Zatem jeżeli sprawimy sobie koła o odpowiednio unikalnym wzorze, to możemy liczyć, ze nasz samochód będzie wyróżniał się spośród całej masy innych aut. Asortyment firm sprzedających alufelgi pozwala każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla swojego gustu i dla swojej kieszeni.

alu-felgafiat 500 bc 1

 

Możemy wybierać spośród niezliczonej ilości wzorów, rozmiarów, kolorów a w ostatnich czasach nawet materiałów. Jeżeli klasyczne alufelgi wykonane ze stopów lekkich nie są w stanie zaspokoić naszych ambicji, możemy założyć takie, które wykonane są z włókna węglowego, albo nawet ze specjalnego, przezroczystego tworzywa. Jedyne, co może powściągać nasze fantazje, to oczywiście cena. W każdym bądź razie oferta jest niezwykle bogata.

Możesz także przeczytać

Jak otworzyć auto bez kluczyka? Czasem wystarczy tylko mała chwila roztargnienia i już możemy paść ofiarą przypadkowego zatrzaśnięcia kluczyków w stacyjce samochodu. Zapewne większość osób którym przytrafiła się taka sytuacja zastanawia jak wybrnąć z tego nieprzyjemnego zdarzenia z jak najmniejszymi stratami. Jeszcze do niedawna pomóc mógł nam nawet średnio pojętny ślusarz, lecz ...